Samenwerking tussen Renée en Ron van den Beuken

In november 2001 is Renée een samenwerking aangegaan met DJ en producer Ron van den Beuken. Van den Beuken schiep in 2003 bekendheid met o.a. de hit Clocks. De nummers Alive – C.A.S en 4 Love - Kyoto, waarvan Renée de tekst schreef, zijn wereldwijd in Engeland, Duitsland, Zwitserland, Scandinavië en Japan verkocht. Voor meer informatie over Ron van den Beuken kijk op www.ronvandenbeuken.com.




Renée wint voorronde soundmixshow



Als Celine Dion werd Renée met het nummer "That's The Way it is" winnaar van de voorronde van de Soundmixshow. Op 16-jarige leeftijd weet ze zowel de vakjury als de publieksjury te overtuigen van haar kwaliteiten. Haar performance werd met een 8.2 en een 8.5 gewaardeerd. Met vrienden en familie aanwezig werd het een avond om nooit te vergeten!



Renée danst in expositie JONG!

Jongeren dansen in expositie JONG!
Choreografie van Grace Bellel

Sef Derkx
20-01-01

Tot 4 maart a.s. is in Limburgs Museum in Venlo de tentoon-stelling ‘Jong!’ te zien. De expositie geeft een caleidoscopisch beeld van jongerenculturen en leefstijlen tussen 1950 en 2000. Het is een onderwerp dat aanspreekt, want al meer dan twintigduizend mensen kwamen kijken. In het kader van de expositie organiseert het Limburgs Museum allerlei activiteiten. In samenwerking met theaterwerkplaats De Garage is op donderdag 25 januari om 18.45 uur en zondag 21 en 28 januari om 15 uur een bijzondere dansproductie te zien.

Choreografe Grace Bellel liet zich samen met acht jongeren door ‘JONG!’ inspireren tot een dertig minuten durende voorstelling. Die is getiteld ‘Door de jaren heen’ en ontvouwt zich op de tentoonstellingszaal tussen de vitrines en panelen. Dansstijlen uit de tweede helft van de vorige eeuw staan centraal. Maar ook maatschappelijke ontwikkelingen en belangrijke gebeurtenissen worden gevisualiseerd en ten gehore gebracht. Dat laatste gebeurt door componist Theo Holsheimer (Mendoza Danceparty) die in de geluidstrack de eerste stap op de maan ‘neerzet’. De dansers zijn: Sanne Jacobs, Loesje Kessels, Mijou Maters, Renee van Wegberg, Loes Geelen, Elles de Jong, Wencke van de Oever en Marjolein Beurskens. Brigitte Altena zorgde voor de kostuums en Piet Nellissen produceerde de voorstelling.

‘Door de tijd heen’ is te zien op donderdag 1 februari om 18.45 uur en op zondag 4 februari om 15.00 uur.

(Bron: http://www.limburgsmuseum.nl/)




© 2009 Renée van Wegberg   |   Sponsored by Plan Plan Internet BV   |   Disclaimer